http://www.insidio.witryna.info/
1

Elganowo

Działka nad jeziorem Jegły:
Malownicze jezioro o powierzchni około 10h., dające możliwość wędkowania, pływania, relaksu w kontakcie z naturą.
Link...

Nieruchomość położona jest w kompeksie działek z linią brzegową jeziora jak również każda z działek posiada udział we wspólnej linii brzegowej.
link...

Działka znajuje się we wsi Elganowo, gmina Pasym, powiat Szczytno, działka z prawem zabydowy w tracie doprowadzania prądu.
nr:24/5, powierzchnia 1000 m2.

Link do położenia działki:
www.geoportal.gov.pl

Cena zakupu nieruchomości: 60.000zł

RATY: Pierwsza wpłata przy podpisaniu: 30.000, kolejno: trzydzieści rat po 1000zł miesięcznie, rat może być mniej w zależności od wysokości, oprocentowanie 12% rocznie płatne przy podpisaniu umowy notarialnej. Nie wymagamy żadnych dodatkowych dokumentów, zabezpieczeniem wierzytelności jet sama nieruchomość

Istnieje możliwość wynajmu nieruchomości, celem oceny walorów. Można wypocząć na działce z własnym kampingiem, namiotem i przekonać się czy dane miejsce pasuje naszym oczekiwaniom.
Cena wynajmu na jedną dobę: 30złnr:24/13, powierzchnia 1000 m2, działka z prawem zabydowy w tracie doprowadzania prądu.
Link do położenia działki:
www.geoportal.gov.pl

Cena zakupu nieruchomości: 80.000zł

RATY: Pierwsza wpłata przy podpisaniu: 40.000, kolejno: dwadzieścia rat po 2000zł miesięcznie, rat może być mniej w zależności od wysokości, oprocentowanie 12% rocznie płatne przy podpisaniu umowy notarialnej. Nie wymagamy żadnych dodatkowych dokumentów, zabezpieczeniem wierzytelności jet sama nieruchomość


Cena wynajmu na jedną dobę: 30zł